Nasza oferta

Ochrona firm międzynarodowych GlobaLiner

Ochrona firm międzynarodowych - GlobaLiner

GlobaLiner

korzyści z polisy GLOBALINER

Zoptymalizuj globalne zarządzanie ryzykiem handlowym dzięki elastyczności i innowacyjnemu podejściu

 • Przejrzystość: Przejrzyste warunki i pozbawione komplikacji umowy pozwalają na efektywne wdrożenie Twojego programu ubezpieczeniowego wśród lokalnych użytkowników,
 • Łatwość: Międzynarodowa baza zapisów umownych umożliwia nam wdrażanie i rozwijanie polisy, która jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb, a przygotowane warunki są dostępne we wszystkich krajach, w których działasz,
 • Zarządzanie: Twój GlobaLiner jest zgodny ze wszystkimi przepisami obowiązującymi w krajach, w których posiadasz swoje oddziały, a Ty masz pełną kontrolę nad niezbędnymi lokalnymi adaptacjami.
To oferta dla Ciebie, jeśli
 • Twoja firma to międzynarodowa grupa posiadająca oddziały w kilku krajach,
 • Posiadasz obrót podlegający ubezpieczeniu w wysokości co najmniej 250 milionów euro,
    
 • Chcesz chronić swój portfel należności, wzmocnić ogólną spójność i niezawodność systemu zarządzania ryzykiem handlowym lub po prostu poprawić swoje wyniki (OSD, wskaźnik niespłaconych należności, efektywny poziom finansowania należności handlowych).

 

GlobaLiner jest obecnie dostępny w ponad 60 krajach.

GLOBALNE USŁUGI W CELU OCHRONY TWOJEJ FIRMY

Coface był pierwszym ubezpieczycielem należności, który przygotował ustrukturyzowane programy międzynarodowe, otwierając biura w Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Regularnie aktualizujemy usługi świadczone dla naszych globalnych Klientów, zwłaszcza poprzez utworzenie Coface Global Solutions w 2012 r. W 2021 r., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadzamy GlobaLiner.
 
Firmy międzynarodowe często chcą uzyskać takie same warunki ubezpieczenia kredytu dla każdej ze swoich spółek zależnych, gdy tylko jest to możliwe, niezależnie od kraju sporządzenia umowy.

GlobaLiner umożliwia Tobie i Twoim oddziałom z całego świata scentralizowane zarządzanie polisą ubezpieczenia należności na całym świecie.

GlobaLiner zapewnia efektywne zarządzanie kredytami kupieckimi, których udzielasz swoim klientom.

Coface Global Solutions

DZIAŁ COFACE GLOBAL SOLUTIONS TO WYSPECJALIZOWANA GRUPA EKSPERTÓW COFACE, ZE WSZYSTKICH NASZYCH ODDZIAŁÓW NA CAŁYM ŚWIECIE, MAJĄCA NA CELU ZAPEWNIENIE JAK NAJEPSZEJ OBSŁUGI NASZYM KLIENTOM MIĘDZYNARODOWYM

DZIAŁ COFACE GLOBAL SOLUTIONS TO WYSPECJALIZOWANA GRUPA EKSPERTÓW COFACE, ZE WSZYSTKICH NASZYCH ODDZIAŁÓW NA CAŁYM ŚWIECIE, MAJĄCA NA CELU ZA...

Pracując jako sieć, zespoły CGS dostosowują się do struktury każdej międzynarodowej polisy ubezpieczenia należności, wykorzystując współpracę i dyscyplinę, które są niezbędne do zarządzania tak złożonymi programami.

 

Wyposażony w solidne procesy i systemy informatyczne, Coface Global Solutions korzysta z potencjału całej grupy Coface: globalnej bazy informacyjnej obejmującej 80 milionów nabywców, obecności (bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów) w 100 krajach oraz 650 uderwriterów i analityków ds. oceny ryzyka kredytowego dla poszczególnych sektorów działalności.

 

Poprzez Coface Global Solutions skutecznie centralizujemy negocjacje największych programów, dostosowujemy usługi do potrzeb lokalnych beneficjentów i optymalizujemy transfer ryzyka. Po wdrożeniu rozwiązań Coface nasze zespoły pracują u boku Klienta, pomagając mu w zarządzaniu umową i wdrażaniu wszelkich zmian wymaganych przez strategię biznesową lub optymalizowaniu ryzyka.

Narzędzia

COFANET ESSENTIALS: PLATFORMA INTERNETOWA DO ZARZĄDZANIA POLISĄ UBEZPIECZENIA NALEŻNOŚCI

Dobrze wiedzieć

CofaNet oferuje również Ocenę Ryzyka Dłużnika (DRA), narzędzia eksportowe oraz szczegółowe analizy kontrahentów.

CofaNet to bezpieczna platforma do zarządzania polisą w trybie online, dostępna w 39 językach. CofaNet umożliwia każdemu klientowi identyfikację nabywców, przeglądu całego portfela kredytowego, jak również zgłaszanie przeterminowań i monitoring procesu odszkodowawczego – a wszystko to w ciągu kilku sekund.

COFAMOVE: NASZA APLIKACJA MOBILNA

Dla wszystkich Klientów ubezpieczających należności w Coface i korzystających z platformy Cofanet, uruchomiliśmy aplikację mobilną CofaMove, umożliwiającą sprawniejsze zarządzanie ryzykiem kredytowym.

 

CofaMove

 

CofaMove zwiększa szybkość reakcji i monitorowanie zarządzania ryzykiem, a także może być wykorzystywany do dostarczania komórkom sprzedażowym wskazówek dotyczących warunków kredytowych w czasie rzeczywistym.

 

COFASERVE: NASZA WARTOŚĆ DOSTARCZONA DO TWOJEGO SYSTEMU INFORMATYCZNEGO

CofaServe to nasze rozwiązanie API, które oferujemy Klientom ubezpieczającym należności w Coface. CofaServe jest przeznaczony dla Klientów, którzy zarządzają dużą liczbą nabywców lub chcą uruchomić proces wspomagania decyzji w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem danych Coface.

DASHBOARD: EKSKLUZYWNY PRODUKT DO SKONSOLIDOWANEGO RAPORTOWANIA TWOJEGO PORTFOLIO COFACE

Coface Dashboard opracowuje interaktywne raporty ułatwiające:

 

 • Raportowanie i monitorowanie wydajności zarządzania ryzykiem,
 • Opracowywanie analiz, przechodzenie od głównych trendów do zmian indywidualnych (na poziomie nabywcy),
 • Agregację ekspozycji na nabywców należących do tej samej grupy,
 • Pilotowanie Twojego programu, w szczególności poprzez wspieranie Twoich decyzji dotyczących dostosowania cech programu i parametrów przenoszenia ryzyka,
 • Zarządzanie ryzykiem kredytowym w Twojej grupie.
Góra
 • Polish
 • English