Wspólnie rozwijamy handel międzynarodowy

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu i rozbudowanej międzynarodowej sieci, Coface jest liderem rynku ubezpieczeń należności i zarządzania ryzykiem.

Coface to również ekspert w obszarze faktoringu, informacji biznesowej, oraz windykacji należności. Ubezpieczamy transakcje naszych klientów, aby mogli oni rozwijać swoje firmy i odnosić sukcesy.

Siła międzynarodowego zasięgu

Coface posiada największą międzynarodową sieć spośród wszystkich graczy na rynku i jest obecny   w siedmiu regionach świata.

Badając stale ryzyko 162 krajów i 13 sektorów biznesowych, Coface zarządza ryzykiem handlowym w oparciu o realia lokalne.

Dzięki wykorzystaniu naszej najwyższej klasy danych, Coface wychodzi na przeciw najbardziej specyficznym potrzebom, w tym zapewnia ochronę spółek zależnych swoich międzynarodowych klientów w ramach jednej umowy.

Coface na świecie

W skrócie

Wsparcie rozwoju w Polsce i na całym świecie

Jako ekspert w dziedzinie ubezpieczeń należności, specjalizujemy się w analizie ryzyka w celu ochrony przedsiębiorstw.
Zobacz jak dynamicznie działamy w Polsce i poznaj naszą bogatą historię oraz lokalną wiedzę. Odkryj, w jaki sposób wspieramy firmy na stale zmieniającym i rozwijającym się rynku.

CSR - Społeczna odpowiedzialność biznesu

Zapoznaj się z naszymi zobowiązaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, gdzie zrównoważony rozwój łączy się z innowacyjnością. Dowiedz się, w jaki sposób dążymy do wywierania pozytywnego wpływu i przyczyniamy się do budowania stabilnej przyszłości. Odkryj podróż Coface w kierunku odpowiedzialnego społecznie i świadomego ekologicznie jutra.

Dzięki ludziom wspieramy handel

  • Sprawdź oferty pracy w Coface Poland

    #becoface