Publikacje ekonomiczne i analizy

Mapa ryzyka biznesowego

Zapoznaj się z kompleksową mapą ryzyka stworzoną przez Coface, zapewniającą dogłębne oceny ryzyka 162 krajów i 13 kluczowych sektorów przemysłu aby podejmować trafne decyzje strategiczne

Prasa i media

Informacje korporacyjne

Nasze rozwiązania

Porady ekspertów

 • Group working on same computer

  #Porady ekspertów

  5 nieprawdziwych poglądów na temat ubezpieczenia kredytu kupieckiego

  "Ubezpieczenie kredytu kupieckiego jest zbyt drogie i nie pokrywa moich potrzeb"; "Zarządzanie ryzykiem kredytowym jest przeszkodą w rozwoju mojej działalności" lub "Mam środki finansowe na pokrycie niezapłaconych faktur!". Czy kiedykolwiek miałeś jedną z tych myśli? Ponowne przeanalizowanie stereotypów dotyczących TCI może być przydatne, szczególnie w środowisku, w którym liczba roszczeń rośnie, a ryzyko złych długów rośnie.

  • #Porady ekspertów
  • #Publikacje ekonomiczne

  2024 Country Risk: Czy widzimy pierwsze oznaki "nowego ładu" w gospodarkach wschodzących?

  Poza podziałami z Zachodem, interesy krajów Globalnego Południa są również różne, a nawet rozbieżne. Ich wyniki makroekonomiczne są również bardzo zróżnicowane, podobnie jak ich krótko- i średnioterminowe perspektywy wzrostu. W kontekście ponownej globalizacji, które kraje będą zwycięzcami na światowej scenie jutra?

Publikacje ekonomiczne

 • Mapa ryzyka

  Zapoznaj się z poziomem ryzyka dzięki globalnym ocenom Coface dla +160 krajów i 13 sektorów. 

 • Trade Talk Podcast

  Zapoznaj się z serią podcastów realizowanych przez Grupę Coface. Podcasty Coface Trade Talk, realizowane w języku angielskim, mają na celu pomoc w rozwoju firm. W ramach całej serii będziemy analizować różne aspekty gospodarcze i związane z nimi wyzwania.

  Bądź na bieżąco