Chroń swoją firmę przed ryzykiem nieopłaconych faktur

Stworzyliśmy rozwiązanie, w którym to Ty decydujesz o zakresie ochrony

Elastyczne rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Kompleksowe ubezpieczenie należności, które chroni firmę przed nieprzewidzianymi zagrożeniami i zbędnymi kosztami spowodowanymi opóźnionymi płatnościami lub niewypłacalnością odbiorców.

 • Weryfikacja kontrahentów

  Coface stale ocenia sytuację finansową klientów i powiadamia o zmianach. Otrzymujesz strategiczne informacje, dzięki którym możesz negocjować odpowiednie warunki współpracy, wybierać właściwych partnerów biznesowych i przewidywać ryzyko.

 • Odzyskiwanie należności

  Dzięki naszej międzynarodowej sieci ekspertów możesz mieć pewność, że Twoje należności zostaną odzyskane szybko i skutecznie. Oznacza to oszczędność czasu na rozwój firmy przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji handlowych.

 • Wypłata odszkodowania

  W przypadku niepowodzenia procesu windykacyjnego, wypłacone odszkodowanie pokryje straty wynikające z braku płatności lub upadłości odbiorcy.

Dostosujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

Od 75 lat wspieramy globalną wymianę gospodarczą, a dzięki naszej międzynarodowej obecności możemy wyjść na przeciw oczekiwaniom Twojej firmy. Dedykowany opiekun klienta oraz analityk do spraw oceny ryzyka, wraz z dostępem do nowoczesnych systemów będą do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy.

Polisa ubezpieczeniowa uszyta na miarę

Każda firma jest inna - dlatego dostosowujemy się do specyficznych wymagań Twojej firmy i rynku

Innowacyjne rozwiązania do zarządzania ryzykiem

CofaNet Essentials

CofaNet Essentials to bezpieczna platforma online, dzięki której można w bardzo prosty sposób zarządzać swoim ubezpieczeniem należności. Dzięki CofaNet możesz:

- Stale monitorować portfolio swoich klientów i ich oceny ryzyka
- Czerpać informacje o limitach kredytowych i wnioskować o nowe
- Szybko i łatwo zarządzać polisą
- Zgłaszać przeterminowane należności
- Kontrolować status zgłoszonych spraw

 

Możesz również korzystać z aplikacji mobilnej CofaMove, aby mieć dostęp do naszych usług gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek potrzebujesz.

Rozwiązania API

Nasze rozwiązania API pozwalają usprawniać procesy wyszukiwania i identyfikacji firm, dzięki dostępowi do danych Coface bezpośrednio z Twojego systemu księgowego. Integracja systemów zamawiania/pobierania danych bezpośrednio do własnych systemów CRM, ERP i na strony internetowe, pobieranie Raportów handlowych, Scoringów oraz Opinii kredytowych umożliwia skuteczne zarządzanie ryzykiem w Twojej firmie. Dzięki połączeniu systemów klienta z systemami Coface możliwe jest również zarządzanie polisą z poziomu systemu ERP.

 

> Coface API Portal

Dlaczego Coface?

Jedyny w Polsce ubezpieczyciel należności, który:

 • dostarczy Ci najwyższej klasy informację biznesową o firmach w Polsce i na całym świecie
 • umożliwi Twojej firmie skorzystanie z faktoringu doskonale współgrającego z polisą
 • pozwoli wykorzystać dodatkowy poziom ochrony wynikający z połączenia ubezpieczenia i finansowania należności

 

Ubezpieczenie należności

*pole obowiązkowe

Wypełniając poniższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych Coface. Wyrażasz również zgodę na kontakt telefoniczny w tym celu oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorami danych osobowych są Spółki z grupy Coface, wszystkie z siedzibą w Warszawie 02-305, Al. Jerozolimskie 142 A. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na tej stronie.

np.: name@company.com

legend

Często zadawane pytania

Patrz także