Podejmuj bezpieczne decyzje kredytowe

Analizujemy ryzyko, monitorujemy firmy oraz informujemy o niepokojących zmianach

Czym jest @Credit Opinion?

Opinia kredytowa Coface - @Credit Opinion zawiera rekomendację kredytową do 100 tys. € ułatwiającą zarządzanie decyzjami kredytowymi na powtarzających się małych i średnich transakcjach. Rekomendacja ta jest wyrażona w walucie krajowej, zawiera się w 5 zakresach kwot i może być monitorowana.

Czym jest Advanced Opinion?

Advanced Opinion to indywidualna rekomendacja kredytowa Coface dla transakcji strategicznych. Rekomendacja ta jest wyświetlana w walucie lokalnej, może być monitorowana i zawiera kilka spostrzeżeń Coface, takich jak ocena ryzyka dłużnika i ocena ryzyka kraju.

Informacje: błyskawicznie dostępne online

Coface API portal

Nasze rozwiązania API pozwalają usprawniać procesy wyszukiwania i identyfikacji firm, dzięki dostępowi do danych Coface bezpośrednio z Twojego systemu księgowego. Integracja systemów zamawiania/pobierania danych bezpośrednio do własnych systemów CRM, ERP i na strony internetowe, pobieranie Raportów handlowych, Scoringów oraz Opinii kredytowych umożliwia skuteczne zarządzanie ryzykiem w Twojej firmie. Dzięki połączeniu systemów klienta z systemami Coface możliwe jest również zarządzanie polisą z poziomu systemu ERP.

iCON Coface

iCON by Coface to platforma, która wykorzystuje szeroką wiedzę informacyjną organizacji, aby dostarczać wiarygodne dane. Unikalne analizy Coface zebrane w jednym miejscu pomogą Ci napędzać rozwój przy jednoczesnym podejmowaniu najlepszych decyzji dla Twojej firmy.

URBA360

URBA360 to intuicyjna i interaktywna aplikacja internetowa, która zapewnia dostęp do ekskluzywnych danych Coface w celu oceny ryzyka biznesowego na całym świecie.

Narzędzie URBA360 dostępne jest za pośrednictwem platformy iCON by Coface. Umożliwia użytkownikom dostęp do wskaźników, takich jak Score, @Credit Opinion oraz ocena ryzyka krajów i sektorów.

Patrz także

Często zadawane pytania

Dlaczego wybrali rozwiązania Coface?

Santiago, Risk Management

„Zaletą Coface Scoring jest to, że pochodzi on od organizacji, która podobnie jak my łączy prawdopodobieństwo niewypłacalności ze swoim bilansem. Jest zatem niezbędny. Santiago, Zarządzanie Ryzykiem / Kontrola wewnętrzna w bankowości komercyjnej

Celia, Purchasing Manager

„Jesteśmy przyzwyczajeni do analizowania bilansów naszych dostawców, ale dla nas uspokajające jest uzupełnienie naszej analizy DRA, dzięki czemu mamy pewność, że nie pominęliśmy żadnego z ważnych elementów analizy. Celia, kierownik ds. zakupów

PSA-PEUGEOT CITROEN

Stała współpraca z Coface pomagają nam analizować, oceniać i zapobiegać ryzyku.