Informacja biznesowa: wiedza to potęga

Uzyskaj dostęp do unikalnych informacji o firmach na całym świecie

Lepsze decyzje biznesowe dzięki Informacji Biznesowej z iCON

Łączymy wiedzę z globalnego rynku informacji handlowej z naszymi doświadczeniami w dziedzinie ubezpieczeń należności. Analizy Coface, przygotowywane są przez 700 ekspertów, zawierają wiarygodne i aktualne dane, wzbogacone o informacje strategiczne (czasem poufne, ale wykorzystywane w naszych analizach). Wszystko po to, aby wesprzeć Twój proces decyzyjny. Dajemy Ci wyjątkowe okno na świat biznesu.

Dlaczego informacje biznesowe Coface będą dla Ciebie najlepsze?

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu w zakresie ubezpieczeń należności Coface pomaga firmom lepiej zarządzać ryzykiem na całym świecie::

 • Globalny zasięg z dostępem do informacji  o firmach w 200 krajach
 • Eksperci z dziedziny makroekonomii dostarczający analizy sektorowe i pomagający zrozumieć uwarunkowania gospodarcze
 • Ponad 450 000 raportów informacyjnych miesięcznie dodawanych do bazy Coface
 • Głęboka wiedza specjalistyczna ponad 700 analityków do spraw oceny ryzyka

Korzyści płynące z informacji biznesowej Coface

Dostęp do strategicznych, najwyżej klasy informacji to Twoja przewaga konkurencyjna. Coface dostarcza danych, które umożliwiają przewidywanie i zapobieganie brakowi płatności, zabezpieczanie inwestycji i dostaw oraz poszerzanie portfolio odbiorców. Coface wspiera Cię w procesie zarządzania ryzykiem finansowym i podejmowaniu bezpiecznych decyzji.

 • Wsparcie rozwoju

  Na jakie nowe rynki rozszerzyć działalność? Jakie ryzyko się z tym wiąże? Jak wiarygodni są Twoi odbiorcy? Dzięki informacjom Coface jesteś krok przed konkurencją.

 • Stabilność operacyjna

  Informacje biznesowe dostarczane przez Coface pozwalają monitorować kondycję finansową Twoich kontrahentów, aby uniknąć przerw w łańcuchu dostaw.

 • Ryzyko pod kontrolą

  Coface dostarcza szczegółowych informacji o Twoich odbiorcach, wnikliwych analiz oraz rekomendacji kredytowych, które ułatwią Ci oferowanie korzystnych warunków handlowych i rozwój Twojej firmy.

Szybki dostęp do analiz biznesowych online

iCON Coface

Witamy w przyszłości świadomego podejmowania decyzji! Poznaj moc iCON Coface.

 

iCON by Coface to platforma, która wykorzystuje szeroką wiedzę informacyjną organizacji, aby dostarczać wiarygodne dane. Unikalne analizy Coface zebrane w jednym miejscu pomogą Ci napędzać rozwój przy jednoczesnym podejmowaniu najlepszych decyzji dla Twojej firmy.

Coface API

Nasze rozwiązanie API pozwala na:

 

- usprawnienie procesów wyszukiwania i identyfikacji firm, dzięki dostępowi do danych Coface bezpośrednio z własnego systemu

- integrację procesu zamawiania/pobierania danych bezpośrednio do własnych systemów CRM, ERP i na strony internetowe

- pobieranie Raportów handlowych, Scoringów oraz Opinii kredytowych we wszystkich standardowych formatach (XML, JSON, HTML, PDF)

- aktualizację portfela w czasie rzeczywistym, dzięki opcji monitorowania.

URBA360

URBA360 to intuicyjna i interaktywna aplikacja internetowa, która zapewnia dostęp do ekskluzywnych danych Coface w celu oceny ryzyka biznesowego na całym świecie.

 

Narzędzie URBA360 dostępne jest za pośrednictwem platformy iCON by Coface. Umożliwia użytkownikom dostęp do wskaźników, takich jak Score, @Credit Opinion oraz ocena ryzyka krajów i sektorów.

Często zadawane pytania