Ubezpieczenie należności dla małych firm

Chroń swoją firmę przed niewypłacalnością klientów i opóźnieniami w płatnościach

Ochroń należności swojej firmy z dedykowanym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw

Wiele małych firm zgłasza, że zostało narażonych na ryzyko z powodu braku płatności ze strony odbiorców. Brak płatności za wystawione faktury może mieć poważne konsekwencje, wpływając na płynność finansową oraz możliwości rozwoju. Chroń należności swojej firmy za pomocą ubezpieczenia kredytu, aby zabezpieczyć to co najważniejsze: przyszły przychód firmy.

 • Odszkodowanie za poniesione straty

  Chroń swoje przepływy pieniężne i zachowaj marżę dzięki naszemu rozwiązaniu ubezpieczenia należności dla małych firm. Czy proces windykacji trwa zbyt długo lub nie przynosi rezultatów? Wypłacimy odszkodowanie za poniesione straty.

 • Chroń swoje należności

  Sprawdź, jak Coface ocenia dolność kredytową Twoich klientów i zabezpiecz swoją sprzedaż. Opinie Coface opierają się na naszej globalnej sieci ekspertów ds. oceny ryzyka, którzy dysponują lokalną wiedzą na temat potencjalnych klientów. Na bieżąco analizują oni odpowiednie dane finansowe dotyczące firm, sektorów i ryzyka w poszczególnych krajach, dzięki czemu możemy ostrzegać Cię o potencjalnych zagrożeniach.

 • Odzyskaj swoje długi

  Oszczędzaj czas i skup się na rozwoju swojej firmy: poprowadzimy za Ciebie proces windykacji należności w kraju i na całym świecie. Odzyskaj swoje należności utrzymując pozytywne relacje ze swoimi kontrahentami.

Brzmi ciekawie? Zapytaj o wycenę online, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Zapytaj o ofertę

Rozwijaj swój biznes z partnerem godnym zaufania

Elastycznie i skutecznie zarządzaj rozwojem swojej firmy ograniczając ryzyko do minimum. Korzystaj z naszych opinii kredytowych i monitorowania niewypłacalności Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

Ubezpieczenie należności  zapewni Ci przewagę konkurencyjną, ponieważ pozwali zoptymalizować warunki kredytu kupieckiego przyznawanego Twoim odbiorcom.

Chcesz rozwijać biznes na nowych rynkach? Polisa ochroni Twój obrót w kredycie kupieckim, kiedy Ty rozwijasz firmę.

Zwiększ wiarygodność swojej firmy

Zabezpieczając swoje faktury z wykorzystaniem ubezpieczenia należności zwiększysz wiarygodność swojej firmy wobec partnerów biznesowych.

Wybierając polisę ubezpieczenia kredytu kupieckiego, możesz liczyć na lepsze warunki pozyskiwania finansowania, uzyskując tym samym dostęp do środków na dalszy rozwój przedsiębiostwa.

Z polisą ubezpieczenia należności możesz zlecić wypłatę odszkodowania bezpośrednio do swojego banku lub faktora.

Ubezpieczenie należności

*pole obowiązkowe

Wypełniając poniższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych Coface. Wyrażasz również zgodę na kontakt telefoniczny w tym celu oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorami danych osobowych są Spółki z grupy Coface, wszystkie z siedzibą w Warszawie 02-305, Al. Jerozolimskie 142 A. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na tej stronie.

np.: name@company.com

legend

Chroń aktywa swojej firmy

Dzięki ubezpieczeniu należności dla małych firm możesz uniknąć ryzyka nieopłaconych faktur. Zabezpiecz swoje należności. Skoncentruj się na rozwoju swojej firmy.

 • 25% małych firm upada w wyniku nieopłaconych faktur

  Dwie trzecie firm płaci swoim podwykonawcom lub dostawcom z opóźnieniem. Jest to podstawowa przyczyna prawie jednej czwartej wszystkich bankructw małych firm.

 • 40% aktywów małych firm to kredyty kupieckie udzielane kontrahentom

  Opóźnienia w płatnościach i nieuregulowane faktury stanowią prawie 40% aktywów małych firm. Należności stanowią znaczne obciążenie, co skłania do właściwego zarządzania ryzykiem kredytowym.

 • 80% małych firm zmaga się z nieopłaconymi fakturami

  Małe firmy regularnie mają do czynienia z nieuregulowanymi należnościami i muszą bardzo ciężko pracować, aby odrobić wynikające z nich straty.

Często zadawane pytania

Patrz także