TopLiner - uzupełniająca ochrona ubezpieczeniowa

Kiedy Twoja strategia brzmi: więcej

Kiedy Twoja strategia brzmi: więcej

TopLiner jest ochroną uzupełniającą, wykraczającą poza typowe ubezpieczenie należności. Skupiamy się w niej na decyzjach dotyczących limitów kredytowych opartych na ocenie ryzyka przez Coface.

 • Przejrzyste warunki

  Sam określasz parametry i okres obowiązywania uzupełniającej ochrony ubezpieczeniowej w ramach swojej polisy w Coface.

 • Łatwy dostęp

  Uzupełnienie ochrony ubezpieczeniowej jest proste i szybkie, odbywa się całkowicie online, poprzez system CofaNet Essentials.

 • Międzynarodowa ochrona

  TopLiner umożliwia uzyskanie dodatkowego limitu kredytowego dla wybranego odbiorcy w ramach polisy ubezpieczenia należności.

TopLiner to ochrona ubezpieczeniowa dopasowana do Twoich potrzeb

TopLiner pozwala wkupić dodatkową ochronę ubezpieczeniową na z góry określony czas w prosty i szybki sposób. Ochrona wykraczająca poza limit kredytowy obliczony przez naszych specjalistów do spraw oceny ryzyka staje się decyzją o czysto komercyjnym charakterze.

Wybór należy do Ciebie

 • Wybierz dodatkową kwotę, która ma być gwarantowana (od 20 000 do 20.000.000 PLN). Zdecyduj jak długi ma być okres gwarancji (między 30 a 90 dni).
 • W razie potrzeby zmodyfikuj parametry na swoim koncie w  CofaNet Essentials, aby dostosować parametry polisy TopLiner do swoich wymagań.

Ubezpieczenie należności

*pole obowiązkowe

Wypełniając poniższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych Coface. Wyrażasz również zgodę na kontakt telefoniczny w tym celu oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorami danych osobowych są Spółki z grupy Coface, wszystkie z siedzibą w Warszawie 02-305, Al. Jerozolimskie 142 A. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na tej stronie.

np.: name@company.com

legend

Często zadawane pytania

Patrz także