Nasza oferta

Dlaczego ubezpieczenie w Coface

Coface to ŚWIATOWY LIDER NA RYNKU UBEZPIECZEŃ NALEŻNOŚCI od ponad 70 lat

Niezależnie od wielkości kraju czy sektora klienta, oferujemy INNOWACYJNE PRODUKTY, które odpowiadają jego potrzebom i strategii biznesowej. Jako jedyna instytucja finansowa na rynku polskim pomagamy klientom minimalizować skutki ryzyka handlowego wykorzystując synergię 4 PRODUKTÓW:
Dlaczego ubezpieczenie w Coface

Synergia usług

Łącząc polisę ubezpieczenia należności z finansowaniem w ramach faktoringu, Twoja firma znacząco skróci okres oczekiwania na zapłatę, ale również polepszy swoja płynność finansową i zabezpieczy się przed bankructwem ze strony odbiorcy. Dzięki wykorzystaniu produktów Coface, zyskasz możliwość szybszego rozwoju swojego przedsiębiorstwa.
 

Globalna sieć Coface

Pozyskujemy aktualne informacje o bieżącej sytuacji rynkowej firm. Wykorzystując naszą międzynarodową wiedzę i umiejętności zarządzania ryzykiem, dokonujemy sektorowych ocen i weryfikacji danych firm na całym świecie.
 
Posiadamy dostęp do globalnej sieci wymiany danych (baza danych Coface zawiera m. in. informacje ze 150 wywiadowni gospodarczych, oceny ratingowe partnerów z sieci Coface Partners oraz International Credit Insurence & Surety Associotion).  Istnieje również możliwość objęcia ochroną ubezpieczeniową oraz windykacją należności, które przekraczają limit kredytowy.

Posiadamy:

  • 513 mld ubezpieczonych należności
  • 200 krajów w których świadczymy usługi
  • 50 000 klientów ubezpieczających należności

Jesteśmy niezwykle elastyczni, już na etapie negocjacji cechuje nas nastawienie na klienta oraz współpraca z nim na zasadach partnerstwa. Warunki zawieranej umowy dopasowane są do specyfiki i wymogów branżowych, zwyczajów handlowych oraz specyfiki działania samego przedsiębiorstwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale dopasować się do potrzeb i wymagań klienta, jak również w odpowiedni sposób dobrać właściwe ramy ubezpieczeniowe.

Góra
  • Polish
  • English