Nasza oferta

Dlaczego informacja w Coface

Tworzymy raporty handlowe i rekomendacje dotyczące wiarygodności firm z całego świata.

Coface jest największą w Polsce wywiadownią gospodarczą. Nasze biura zlokalizowane są na całym świecie, aby być blisko lokalnych rynków i pojawiąjących się zagrożeń. Dzięki globalnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi profesjonalne produkty, których głównym celem jest minimalizowanie ryzyka i zapewnienie bezpiecznego handlu.
 
Dlaczego w Coface

JAKOŚĆ OFERTY/ MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Wieloletnia i międzynarodowa obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie (ubezpieczenie należności, faktoring, informacja, windykacja B2B, raporty handlowe) zapewniają dostęp do szczegółowych informacji handlowych, których nie można uzyskać w tak krótkim czasie, wykorzystując jedynie własne zasoby.
W swojej ofercie posiadamy różnorodne produkty, dzięki którym klient może wybrać zakres potrzebnej wiedzy, odpowiadający jego potrzebom i strategii biznesowej.
 

OBSŁUGA KLIENTA

Doświadczony zespół doradców klienta dba o wysoką jakość usług. Każdemu klientowi gwarantujemy indywidualny, profesjonalny serwis (obsługa posprzedażowa).
 
Zapewniamy prosty proces składania zamówień, klient sam decyduje w jakiej postaci otrzyma niezbędne informacje – bezpośrednio do CRM przez Webservice (API) lub poprzez aplikację kliencką 24/7 (dostęp dla nieograniczonej ilości użytkowników). Aplikacja posiada przyjazny interfejs i proste zarządzanie w 13 wersjach językowych. Dodatkowo możliwość korzystania z aplikacji przez urządzenia mobilne zapewnia szybki dostęp do niezbędnych danych oraz oszczędność czasu przeznaczonego na samodzielne pozyskiwanie informacji.
 

KOMPLETNOŚĆ OFERTY I WIELKOŚĆ BAZY

Niezależnie od wielkości, kraju czy sektora klienta, oferujemy innowacyjne produkty, które odpowiadają jego potrzebom i strategii biznesowej - od usług informacyjnych, poprzez ochronę ubezpieczeniową i finansowanie należności, do usług windykacyjnych. Pozyskujemy aktualne informacje o bieżącej sytuacji rynkowej firm.
 
Wykorzystując naszą międzynarodowa wiedzę i umiejętność zarządzania ryzykiem, dokonujemy sektorowych ocen i weryfikacji danych ponad 145 milionów firm na całym świecie, 32 mln firm w Europie Środkowej i Wschodniej,
oraz 3,5 mln firm w Polsce.
Posiadamy indywidualny sposób przygotowania raportu dla każdego kraju oraz stosujemy unikalny model scoringowy.
Góra
  • Polish
  • English