pol-PL

TOP 500 CEE 2021

Ranking TOP 500 CEE 2021@2x
 
O RANKINGU
 
Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i najsilniejsza w regionie CEE grupa wywiadowni gospodarczych – przygotowuje XVI już ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2021. W tym roku zestawienie po raz kolejny zostanie opublikowane w dzienniku „Rzeczpospolita”. 
 
Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.
 
W rankingu zaprezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z 12 krajów Regionu, które zanotowały największe obroty w 2020 roku w ujęciu bezwzględnym. W przypadku grup kapitałowych w rankingu przedstawiamy dane skonsolidowane spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów regionu. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.
W rankingu nie uwzględniamy banków i ubezpieczycieli oraz innych firm z sektora finansowego ze względu na odmienny sposób raportowania wyników takich spółek, co utrudnia zestawienie ich na jednej liście z przedsiębiorstwami produkcyjnymi lub handlowymi.
 
 
W przypadku pytań związanych z wypełnieniem formularza prosimy o wysłanie maila na adres top500cee@coface.com lub kontakt telefoniczny pod nr +48 573 160 716
 
Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2021 r.
 
 

ZGŁOŚ FIRMĘ DO RANKINGU TOP 500 CEE 2021

Poniżej przedstawiamy dane finansowe naszej firmy:

Prosimy o odpowiedz : TAK lub NIE

Dane firmy / grupy kapitałowej. W przypadku grup kapitałowych prosimy o podanie danych skonsolidowanych.

Uwaga: W przypadku grup kapitałowych dane jednostkowe nie zostaną uwzględnione. Prosimy zaznaczyć, czy podane dane są:

Dane 2019:

Dane 2020:

Osoba zgłaszająca - do kontaktu w sprawie rankingu:

Góra
  • Polish
  • English