04.08.2021
Aktualności korporacyjne

ZGŁOŚ FIRMĘ - CZEKAMY DO 10 WRZEŚNIA

Ranking TOP 500 CEE 2021@2x

Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i najsilniejsza w regionie CEE grupa wywiadowni gospodarczych – przygotowuje XVI już ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2021.  

Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.

 

>> ZGŁOŚ FIRMĘ DO RANKINGU 

W rankingu zaprezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z 12 krajów Regionu, które zanotowały największe obroty w 2020 roku w ujęciu bezwzględnym. W przypadku grup kapitałowych w rankingu przedstawiamy dane skonsolidowane spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów regionu. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.

W rankingu nie uwzględniamy banków i ubezpieczycieli oraz innych firm z sektora finansowego ze względu na odmienny sposób raportowania wyników takich spółek, co utrudnia zestawienie ich na jednej liście z przedsiębiorstwami produkcyjnymi lub handlowymi.

 

Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2021 r.

Góra
  • Polish
  • English