Praca w Coface

Cenimy umiejętność pracy zespołowej, pasję i innowacyjność

Naszym kapitałem są ludzie
JEŚLI... 

 

... podchodzisz do swojej pracy z zaangażowaniem.

... jesteś otwarty na zmiany i dostrzegasz obszary, które można ulepszać.

... wychodzisz poza schematy i starasz się iść o krok dalej.

... osiągasz więcej współpracując w zespole.

 

 

TO COFACE JEST MIEJSCEM PRACY DLA CIEBIE
Budynek_West_Station

 

 

Jako instytucja finansowa i usługowa wiemy, że im bardziej zadowolony pracownik, tym lepszą obsługę mają nasi Klienci. Dlatego wszystkim naszym pracownikom oferujemy szeroki wachlarz programów szkoleniowych oraz pakiet socjalny.
Zapewniamy dopasowany do predyspozycji zakres obowiązków, stanowiących wyzwanie dla pracownika, a także możliwości rozwoju w kilku liniach biznesowych.

PRZYJAZNA ORGANIZACJA

PRZYJAZNA ORGANIZACJA

ROZWIJANIE KOMPETENCJI

Nowi pracownicy przechodzą szkolenie „Start w Firmie”, podczas którego poznają historię i strategię firmy oraz funkcjonujące procedury. Uzyskują także wiedzę na temat wszystkich produktów oraz procesów operacyjnych w czterech liniach biznesowych Coface. W dalszym etapie, w zależności od potrzeb, zapewniamy specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników.

 

PRZYJAZNA KULTURA ORGANIZACJI

Przestrzegamy zasad kodeksu etycznego, którego ważnym elementem jest równość płci i wzajemny szacunek. Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku, o różnym wykształceniu czy pochodzeniu. Wszyscy jednak podzielamy podobne wartości i to nas jednoczy.

 

MOŻLIWOŚĆ KARIERY W STRUKTURACH COFACE

Rozumiemy potrzeby podejmowania nowych wyzwań przez naszych pracowników. W związku z tym oferujemy im możliwość rozwijania kariery w każdej z czterech spółek należących do grupy Coface w Polsce w różnych liniach biznesowych, a także w naszych Oddziałach na świecie.

 

BOGATY PAKIET SOCJALNY

W ramach bogatego pakietu świadczeń socjalnych oferujemy naszym pracownikom:

- opiekę medyczną dla pracowników wraz z możliwością rozszerzenia pakietów dla członków rodziny

- możliwość korzystania z programów aktywności  sportowych

-w ramach fundusz socjalnego - możliwość dofinansowania wczasów, przedszkola lub żłobka, a także świąteczne bony podarunkowe.

 

Etapy procesu rekrutacji 

Krok 1_1
Ogłoszenia rekrutacyjne Coface znajdziesz zazwyczaj na portalu pracuj.pl. Aktualne oferty znajdują się również na naszej stronie internetowej. Aby złożyć aplikację należy wysyłać dokumenty na adres rekrutacja@coface.pl  lub wypełniając formularz aplikacyjny bezpośrednio w konkretnym ogłoszeniu na stronie pracuj.pl. Prosimy, aby CV było napisane zwięźle i rzeczowo i zawierało precyzyjne informacje o nazwach stanowisk oraz firm, w których kandydat był wcześniej zatrudniony, posiadanych certyfikatach i odbytych szkoleniami oraz poziomie języka angielskiego. Pierwsza selekcja odbywa się na podstawie tych informacji.
Krok 2_1
Jeśli kwalifikacje i doświadczenie podane w aplikacji odpowiadają profilowi z naszej oferty pracy, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie lub rozmowę telefoniczną (np. dla kandydatów do biur w innych miastach niż Warszawa)
Krok 3_1
Podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego, które prowadzi przedstawiciel Działu Personalnego rozmawiamy o dotychczasowych doświadczeniach kandydata, jego umiejętnościach, osobowości, a także oczekiwaniach. Kandydat może zostać także poproszony o wypełnienie kwestionariusza, który bada predyspozycje zawodowe i profil rozwoju osobistego. Jeśli na dane stanowisko jest wymagana znajomość języka obcego, fragment rozmowy odbędzie się w tym języku i /lub będzie konieczność rozwiązania testu znajomości języka obcego.
 
Krok 4_1
Kolejne spotkanie odbędzie się z potencjalnym przełożonym, który sprawdzi wiedzę merytoryczną kandydata. Na przykład, kandydat na stanowisko analityka ds. oceny ryzyka może zostać poproszony o przeprowadzenie analizy na podstawie przykładowego sprawozdania finansowego. Podczas tego etapu kandydat dowie się także więcej o charakterze codziennej pracy na danym stanowisku i w przyszłym zespole współpracowników.
 
Krok 5_1
Góra
  • Polish
  • English