Nasz cel

Dlaczego nowy cel?

Xavier DURAND, CEO Coface wyjaśnia, w jaki sposób nasz slogan, FOR TRADE, przekazuje kulturę organizacyjną i cel Coface oraz nasze głębokie zaangażowanie we wspieranie wymiany handlowej.
 
NASZE PRZEKONANIA:
Wierzymy, że biznes jest siłą działającą dla dobra świata.
 
 

Kim jesteśmy?

4 100

ekspertów obsługujących około 50 000 firm

Coface to nowoczesna instytucja finansowa dysponująca rozbudowaną międzynarodową siecią.

Coface jest punktem odniesienia w ubezpieczeniach należności i zarządzaniu ryzykiem.

Z 75-letnim doświadczeniem lidera w branży i zespołem 4300 ekspertów obsługujących około 50 000 firm, eksperci Coface czują puls światowej gospodarki.

 

Nasza ambicją jest stać się najbardziej dynamicznym globalnym partnerem w zarządzaniu należnościami, który najlepiej spełnia oczekiwania klientów.

Nasza misja

Wspieramy naszych klientów wszędzie tam, gdzie prowadzą swoją działalność, chroniąc i pomagając im podejmować decyzje biznesowe niezbędne do rozwijania sprzedaży na rynkach krajowych i eksportowych.
 
Chcemy współpracować z naszymi klientami tak, aby budować skuteczne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Mając udział w budowaniu silnych firm przyczyniamy się do sprawnego
funkcjonowania gospodarki.
 
To jest nasz cel.

nasze wartości

Type11

Jesteśmy oddani naszym klientom. Zorientowanie na klienta to wartość wspólna dla wszystkich pracowników Coface, niezależnie od ich roli. Monitorując ryzyko pozwalamy klientom zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Nasi eksperci i analitycy monitorują przedsiębiorców, dzięki czemu nasi klienci mogą podejmować właściwe decyzje z dużym wyprzedzeniem.

 

Traktujemy naszych klientów jak partnerów. Ci z nas, którzy pełnia funkcje wspierające i mają klientów wewnętrznych, kierują się tym samym, zorientowanym na klienta podejściem.

Type11

Nasza fachowa wiedza definiuje nas i zapewnia nam  pozycję światowej klasy specjalistów.

 

75 lat doświadczenia w ubezpieczeniu należności i zarządzaniu ryzykiem stanowi filar fachowej wiedzy Coface.

 

Wiedza ta jest pogłębiana przez doskonale znającą warunki biznesu społeczność: 4300 ekspertów w 100 krajach świadczących usługi na rzecz 50 000 przedsiębiorstw.

Type11

Współpraca jest sercem naszej organizacji. Bliska współpraca to wartość nadrzędna, a także warunek powodzenia naszej działalności.

 

W Coface łączymy orientację w relacjach wraz z wyczuciem zmieniającej się gospodarki: to nadaje kształt naszym relacjom z klientami – wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

 

Ponad wszystko cenimy sobie relacje oparte na dzieleniu się i wzajemnym słuchaniu oraz budowaniu silnego partnerstwa.

Type11

Odpowiedzialność i odwaga są cechami, którymi charakteryzuje się każdy z pracowników.

 

Każda sytuacja, z którą zwraca się do nas klient, jest inna, a przyszłość pozostaje niewiadomą.

 

W nieustannie zmieniającej się gospodarce nasi eksperci są kompasem wskazującym drogę klientom we wszystkich zakątkach świata.

Góra
  • Polish
  • English