Misja i wizja Coface

WSPIERAMY FIRMY W PODEJMOWANIU WŁAŚCIWYCH DECYZJI BIZNESOWYCH

Wpieramy klientów wszędzie tam, gdzie prowadza swoja działalność, chroniąc ich i pomagając w podejmowaniu decyzji kredytowych niezbędnych do osiągania silnej pozycji handlowej na rynkach krajowych oraz eksportowych. podzielamy zamiłowanie naszych klientów do handlu i chcemy współpracować z nimi przy budowaniu dynamicznie rozwijających się i osiągających sukces przedsiębiorstw. A poprzez uczestnictwo w tworzeniu stabilniejszych firm przyczyniamy się do swobodnego funkcjonowania gospodarki. Właśnie to jest nasza misją.
 
Nasza_Wizja
 

W JAKIEJ ROLI?

W roli doradcy i przewodnika, wspierając przedsiębiorców i zabezpieczając ich transakcje, poprzez ochronę przed ryzykiem braku płatności od ich klientów.
 
Dla naszych Klientów, wybór Coface oznacza uzyskanie przewagi w podejmowaniu właściwych decyzji i zwiększenie szans na sukces, dzięki jak najszybszemu zastosowaniu ochrony przed ryzykiem handlowym nieodłącznym w ich biznesie.
 
POWODY DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ COFACE?
  • ABY BYĆ LEPIEJ POINFORMOWANYM:

Dzięki szczegółowym analizom ryzyka w poszczególnych sektorach gospodarki i regionach geograficznych oraz narzędziom wspomagającym monitoring i ocenę ryzyka braku płatności Państwa klientów.

  • ABY PODEJMOWAĆ WŁAŚCIWE DECYZJE BIZNESOWE:

Dzięki doradztwu i pomocy doświadczonych specjalistów z zakresu pozyskiwania informacji gospodarczych, oceny ryzyka kredytowego i odzyskiwania długów.

  • ABY UZYSKAĆ LEPSZE WSPARCIE:

Dzięki umiejętnościom komunikacyjnym i doradztwu, szczególnie ze strony pracowników działów sprzedaży oraz analityków zajmujących się oceną ryzyka kredytowego.

  • ABY DZIAŁAĆ WE WŁAŚCIWYM MOMENCIE:

Dzięki szybkiej reakcji pracowników Coface, wynikającej z bliskości lokalnych oddziałów Coface w krajach, w których Państwo prowadzą działalność.

Dlaczego coface?

SCALA_reference
Góra
  • Polish
  • English