17.11.2021
Informacje o ryzykach krajów i analizy ekonomiczne

NAJWIĘKSZE FIRMY CEE

coface_ban_v2_ban_1

 

 

 

  

  

  

O RANKINGU
 
Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i najsilniejsza w regionie CEE grupa wywiadowni gospodarczych - przygotował XVI ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2021. W tym roku zestawienie powstało ponownie pod patronatem dziennika „Rzeczpospolita”, który opublikował ranking 17 listopada 2021 r. na swoich łamach oraz na portalu https://www.rp.pl/ekonomia
.
Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.
 
W rankingu prezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Regionu, które zanotowały największe obroty w 2020 roku w ujęciu bezwzględnym. W przypadku grup kapitałowych w rankingu przedstawiamy dane skonsolidowane spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów regionu. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.

Zobacz Ranking

Góra
  • Polish
  • English