Nasza oferta

Odzyskaj należności

Coface zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zarządzania wierzytelnościami, zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy w czołówce największych takich instytucji na polskim rynku. Posiadamy międzynarodową sieć własnych biur windykacyjnych obsługujących bezpośrednio 66 krajów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku krajowym i międzynarodowym oraz nowoczesnym narzędziom, zespół profesjonalistów z Coface pomaga szybko i bezpiecznie odzyskać zaległe należności oraz bezpieczniej zawierać nowe kontrakty.
 
Oferujemy:
  • usługi prewencyjne – monitoring płatności i pieczęć prewencyjną
  • windykację polubowną krajową i zagraniczną,
  • windykację sądową krajową i zagraniczną
  • wspomaganie czynności egzekucyjnych
  • ustalenia majątkowe
W swojej działalności wykorzystujemy liczne źródła informacji o dłużnikach (krajowych i zagranicznych), a także wiedzę i umiejętności najwyższej klasy negocjatorów oraz zespółu prawników specjalizujących się w usługach finansowych. Co ważne, wykorzystujemy olbrzymie doświadczenie Grupy Coface jako ubezpieczyciela należności, firmy faktoringowej oraz największej w Polsce wywiadowni handlowej. Prowadzimy windykację w ramach przepisów prawa, zachowując przy tym najwyższe standardy etyczne.
 
 
Skuteczna windykacja
Zawalcz o swoje pieniądze
Profesjonalista, dzięki dostępowi do danych i do narzędzi, szybko skonfrontuje stanowisko dłużnika z jego rzeczywistą sytuacją. Może także sprawdzić sytuację dłużników Twojego dłużnika. Wydłużanie okresu oczekiwania na spłatę i zwlekanie z przekazaniem sprawy do profesjonalnego biura windykacji może sprawić, że należność w ogóle nie zostanie odzyskana.

WINDYKACJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Windykacja przedsądowa

Windykacja sądowa

Windykacja ponakazowa

Windykacja zagraniczna

Pieczęć prewencyjna

Ustalenia majątkowe

  • Polish
  • English