Nasza oferta

Ubezpieczenie należności krajowych i zagranicznych

Coface zapewnia kompleksową ochronę należności krajowych i zagranicznych.
 
Ofertę ubezpieczeniową kierujemy zarówno do dużych podmiotów z obrotem rocznym powyżej 25 mln zł – polisa TradeLiner, jak i do sektora małych i średnich przedsiębiorstw – polisa Coface Smart. W każdej chwili możliwe jest także rozszerzenie oferty ubezpieczenia faktur o finansowanie należności – w ramach usługi faktoringu oraz uzupełnienie limitów kredytowych dzięki dodatkowej ochronie Coface TopLiner.
   
Atutem Coface jest elastyczne podejście do klienta. Już na etapie negocjacji, warunki umowy dopasowywane są do wymogów branży i zwyczajów handlowych w niej obowiązujących oraz do specyfiki działania samego przedsiębiorstwa. Pozwala to precyzyjnie dobrać ramy ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb i wymagań klientów.
 
 
SZYBKIE DECYZJE KREDYTOWE ORAZ:
  • ubezpieczenie i finansowanie należności w ramach jednej organizacji – jesteśmy jedyną taką instytucją finansową na polskim rynku
  • opcja finansowania należności dostępna jest w każdym momencie ubezpieczenia – Coface Complete
  • dostęp do globalnej sieci wymiany informacji (baza danych Coface zawierająca m.in. informacje ze 150 wywiadowni gospodarczych, oceny ratingowe partnerów z sieci Coface Partners oraz International Credit Insurance & Surety Association)
  • możliwość obejmowania ochroną ubezpieczeniową należności przekraczających limit kredytowy oraz obsługa windykacji należności, które przekraczają limit kredytowy
Ubezpieczenie należności
Uzyskiwanie ochrony ubezpieczeniowej już w mniej niż 1 minutę zapewnia nowoczesne rozwiązanie informatyczne COFANET, dostępne dla klienta tuż po podpisaniu umowy. Program pozwala na administrowanie polisą on-line, zapewniając kontrolę nad przebiegiem ochrony ubezpieczeniowej.

UBEZPIECZENIE NALEŻNOŚCI DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Czym jest ubezpieczenie należności

Dla kogo ubezpieczenie należności

Dla kogo ubezpieczenie należności
Ubezpieczenie należności to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zminimalizować ryzyko handlowe oraz zwiększyć swoją konkurencyjność.

Jak działa ubezpieczenie należności

Dlaczego ubezpieczenie w Coface

Małe i średnie firmy

Ochrona uzupełniająca

Duże firmy

  • Polish
  • English