pol-PL
14.11.2018
Aktualności korporacyjne

Weź udział w badaniu płatności Coface

Przechwytywanie

Coface, światowy lider w ubezpieczeniu należności, oferujący firmom ochronę przed ryzykiem opóźnienia lub braku zapłaty od klientów, przeprowadza obecnie trzecie już badanie mające na celu ocenę doświadczeń oraz zatorów płatniczych wśród firm w Polsce. Badanie jest w pełni anonimowe. Podobne badania zostały już przeprowadzone przez Coface na innych rynkach, w tym w Niemczech, Chinach, Maroku, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie kwestionariusza badania w oparciu o Państwa doświadczenia płatnicze. Uzyskane wyniki umożliwią wszechstronne porównanie zachowań płatniczych polskich przedsiębiorstw. Pozwolą nam także na porównanie sytuacji firm polskich i funkcjonujących na innych rynkach, m.in. w Niemczech, czyli na najbardziej istotnym dla polskiej gospodarki rynku eksportowym.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu około 10 min. W podziękowaniu za udział w badaniu prześlemy Państwu szczegółowy raport z badania płatniczego - jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, podając adres e-mail w ostatniej części kwestionariusza. Analiza i wnioski z przeprowadzonego badania zostaną udostępnione w formie publikacji ekonomicznej Coface.

Dziękujemy za udział w badaniu.

Góra
  • Polish
  • English