pol-PL
12.06.2019
Aktualności korporacyjne

Top 500 CEE - zgłoś firmę do rankingu!

Signature-CEE-Top500

O RANKINGU

 

Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i wywiadownia gospodarcza - przygotowuje XIV ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2019.  W tym roku zestawienie po raz kolejny przygotowywane jest wspólnie z dziennikiem Rzeczpospolita. Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu nastąpi 4 września 2019 r. podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, a ranking zostanie opublikowany 5 września w Rzeczpospolitej oraz na stronie internetowej http://top500cee.rankingi-rp.pl

Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.

 

W rankingu prezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Regionu, które zanotowały największe obroty w 2018 roku w ujęciu bezwzględnym. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.

W przypadku grup kapitałowych przedstawiamy skonsolidowane wyniki spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów z tego regionu. W rankingu nie uwzględniamy banków, ubezpieczycieli oraz innych firm z sektora finansowego.

Skorzystaj z okazji, aby pokazać swoją pozycję i siłę na rynku!

 

Udział w rankingu jest bezpłatny.

 

Zachęcamy do zaprezentowania swoich wyników na tle największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej.Obecność w tym prestiżowym zestawieniu daje Państwu możliwość pokazania, że należycie do najsilniejszych graczy w Regionie.

Góra
  • Polish
  • English