pol-PL
06.07.2018
Aktualności korporacyjne

Patrice Luscan, Coface, wybrany 41. Prezesem ICISA

Patrice Luscan, Coface, wybrany 41. Prezesem ICISA

Podczas Walnego Zgromadzenia ICISA (International Credit Insurance and Surety Association), zorganizowanego w 90. rocznicę powstania stowarzyszenia, jego członkowie wybrali Patrice’a Luscana, Dyrektora ds. Marketingu i Innowacji Grupy Coface, na Prezesa ICISA. Patrice Luscan jest członkiem komitetu zarządzającego ICISA od 2015 r. Zapowiedział on, że dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej reprezentować interesy członków, aby utworzyć stanowiska w branży poświęcone zmianom prawnym i regulacyjnym oraz stwarzać możliwości do nawiązywania nowych kontaktów, przy stałym wsparciu Roberta Nijhouta, Dyrektora Zarządzającego, a także częściowo odnowionego Komitetu Zarządzającego i Sekretariatu.

 

Apetyt na ubezpieczenia należności i poręczenia rośnie wraz z niestabilnym środowiskiem gospodarczym. W nadchodzącym roku spodziewamy się dalszego wzrostu ekspozycji i składki, dzięki większej świadomości ryzyka w przedsiębiorstwach. Częściowo odnowiony zespół ICISA będzie nadal wspierał swoich członków, stanowiących ponad 95 proc. światowego rynku niepaństwowych ubezpieczeń należności, w dalszym rozwoju handlu i gospodarki na całym świecie – powiedział Patrice Luscan.

 

----

Patrice Luscan, uzyskał dyplom MBA w zakresie finansów i marketingu szkoły Reims Management School. Większość swojej dotychczasowej kariery spędził pracując w branży ubezpieczeń należności. Wcześniej zdobywał doświadczenie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Patrice Luscan dołączył do Coface na początku 2012 r. jako Zastępca Dyrektora Organizacyjnego Grupy. Pod koniec 2012 roku został mianowany na stanowisko dyrektora Departamentu Marketingu Grupy.

Pobierz tę notatkę prasową : Patrice Luscan, Coface, wybrany 41. Prezesem ICISA (293,08 kB)

Kontakt


Martyna Wlodarczyk

COFACE
PR Manager
Al. Jerozolimskie 142 A
02-305 Warszawa
T. (+48 22) 465 02 22
M. (+48) 509 467 531
E. martyna.wlodarczyk@coface.com

Góra
  • Polish
  • English