pol-PL
08.12.2017
Aktualności korporacyjne

Jak płacą firmy w Polsce i za granicą?

Jak płacą firmy w Polsce i za granicą?

Ruszyła druga edycja badania Coface, którego celem jest ocena doświadczeń oraz zatorów płatniczych polskich przedsiębiorstw. Podobne badania zostały przeprowadzone już przez Coface na innych rynkach, w tym w Niemczech, Chinach, Maroku, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do badania zaproszone są firmy, które chcą wiedzieć, jak płacą przedsiębiorcy nie tylko w Polsce, a również na świecie. Aby przystąpić do badania wystarczy wypełnić kwestionariusz. Badanie jest anonimowe.

 

  

Uzyskane wyniki umożliwią wszechstronne porównanie zachowań płatniczych polskich przedsiębiorstw. Pozwolą także na porównanie sytuacji firm polskich i funkcjonujących na innych rynkach, m.in. w Niemczech, czyli na najbardziej istotnym dla polskiej gospodarki rynku eksportowym.

 

Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 10 minut. W podziękowaniu za udział w badaniu Coface przekaże każdej z ankietowanych firm szczegółowy raport z badania płatniczego. Warunkiem jest wyrażenie zgody podając adres e-mail w ostatniej części kwestionariusza. Analiza i wnioski z przeprowadzonego badania zostaną udostępnione w formie publikacji ekonomicznej Coface. Aby dołączyć do badania - wystarczy kliknąć przycisk poniżej.

 

Góra
  • Polish
  • English