pol-PL

TOP 500 CEE 2019

Ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

Signature-CEE-Top500

 

O rankingu

 
Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i wywiadownia gospodarcza - przygotowuje XIV ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2019.  W tym roku zestawienie po raz kolejny przygotowywane jest wspólnie z dziennikiem Rzeczpospolita. Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu nastąpi 4 września 2019 r. podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, a ranking zostanie opublikowany 5 września w Rzeczpospolitej oraz na stronie internetowej rp.pl
Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.
 
W rankingu prezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Regionu, które zanotowały największe obroty w 2018 roku w ujęciu bezwzględnym. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.
 
Zachęcamy do zaprezentowania swoich wyników na tle największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej.Obecność w tym prestiżowym zestawieniu daje Państwu możliwość pokazania, że należycie do najsilniejszych graczy w Regionie.

  

Jak przystąpić do rankingu?

 
 
Zgłoszenia można dokonać wybierając najwygodniejszą dla siebie drogę.
 
1. Wypełnienie poniższego formularza
2. Przesłanie danych wymaganych w formularzu bezpośrednio na adres top500cee@coface.com
3. Kontakt z nami pod wyżej wymienionym adresem, z informacją o chęci przystąpienia do rankingu, po czym my skontaktujemy się z Państwem.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 465 01 70.
 
Udział w rankingu jest bezpłatny.
 
W przypadku grup kapitałowych przedstawiamy skonsolidowane wyniki spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów z tego regionu. W rankingu nie uwzględniamy banków, ubezpieczycieli oraz innych firm z sektora finansowego.
Skorzystaj z okazji, aby pokazać swoją pozycję i siłę na rynku!
Góra
  • Polish
  • English