pol-PL

TOP 500 CEE 2018

Ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

RANKING_top_500

O rankingu

Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i wywiadownia gospodarcza - przygotowuje XIII ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2018.  W tym roku zestawienie po raz kolejny przygotowywane jest wspólnie z dziennikiem Rzeczpospolita. Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu nastąpi we wrześniu 2018 r. podczas XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy, w Salonie Rzeczpospolitej. Dziennik opublikuje pełny ranking na swoich stronach internetowych rp.pl, a także specjalny materiał redakcyjny w gazecie, poświęcony rankingowi i sytuacji największych firm Regionu CEE.
 
W rankingu prezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Regionu, które zanotowały największe obroty w 2017 roku w ujęciu bezwzględnym. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.
 
Ranking TOP 500 CEE jest dobrze znany w Regionie, zyskał uznanie mediów, które chętnie powołują się na to zestawienie, a wyróżnione firmy doceniają wagę tej nagrody, informując o tym środowisko biznesowe.
Ubiegłoroczne zestawienie TOP 500 CEE 2017 dostępne jest na stronie: http://top500cee.rankingi-rp.pl
 
Zachęcamy do zaprezentowania swoich wyników na tle największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecność w tym prestiżowym zestawieniu daje Państwu możliwość pokazania, że należycie do najsilniejszych graczy w Regionie.

Jak przystąpić do rankingu?

Zgłoszenia można dokonać wybierając jedną z możliwości:
 
1. Wypełnienie poniższego formularza
2. Przesłanie danych wymaganych w formularzu bezpośrednio na adres top500cee@coface.com
3. Kontakt z nami na adres top500cee@coface.com, z informacją o chęci przystąpienia do rankingu, a następnie my skontaktujemy się z Państwem.
 
W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 465 01 70 lub przesłanie zapytania na adres: marcin.planecki@coface.com.
 
Udział w rankingu jest bezpłatny.
 
W przypadku grup kapitałowych przedstawiamy skonsolidowane wyniki spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów z tego regionu. W rankingu nie uwzględniamy banków, ubezpieczycieli oraz innych firm z sektora finansowego.
 

Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca 2018 r.

Góra
  • Polish
  • English