pol-PL
16.10.2019

Weź udział w bezpłatnym WEBINARIUM dla branży handlowej! zarejestruj się i sprawdz!

CER_PL_WEBINAR_FMCG

 

Można by przypuszczać, że branża handlowa to jedna z tych, gdzie najłatwiej osiągnąć sukces. Cóż może być przecież łatwiejszego niż sprzedaż produktów, na które istnieje popyt. Poza przygotowaniem oferty, pozostaje nam już tylko odcinanie kuponów od osiągniętego sukcesu… Niestety to tylko pozory. Jakie wyzwania i zagrożenia rzuca przedsiębiorcom ten sektor? Na to, oraz na wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć.

 

W związku z tym pragniemy zaprosić Państwa na webinarium poświęcone branży handlowej, które poprowadzą Grzegorz Sielewicz - Główny Ekonomista Coface w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz Michał Stachowski - Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Informacji i Windykacji.

 

Webinarium zaplanowane jest we wtorek 22 października na godzinę 10:00 i potrwa ok. 45 minut. W pierwszej części Grzegorz Sielewicz przedstawi aktualną sytuację gospodarczą istotną dla branży, a następnie Michał Stachowski scharakteryzuje specyfikę windykacji w sektorze FMCG. Na koniec oddamy głos Państwu i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Góra
  • Polish
  • English