Nasza oferta

Zarządzanie ryzykiem z Coface

RYZYKO POD KONTROLĄ

Każda firma działająca na dynamicznie zmieniającym się rynku powinna umiejętnie zarządzać ryzykiem i rozpatrywać nowe perspektywy rozwoju nie tylko przez pryzmat potencjalnych korzyści ale też ewentualnych zagrożeń. Właściwe zdefiniowanie ryzyka firmy to absolutna podstawa do podejmowania trafnych decyzji biznesowych, a tym samym zwiększania zysków.
Istnieje tak wiele czynników ryzyka, że samodzielne przeanalizowanie jego rodzajów oraz poziomu jest nie tyle trudne co wręcz niemożliwe.
Rozwiązania Coface umożliwiają łatwe i skuteczne zarządzanie ryzykiem w Twojej firmie oraz bezpieczny rozwój.
 
 
miasto

Nasze narzędzia pomogą Ci przede wszystkim:

  • Pozyskiwać aktualną wiedzę o stałych i potencjalnych partnerach handlowych oraz tych, z którymi współpracujesz od krótkiego czasu

  • Ustalać bezpieczne limity kredytowe jeśli opierasz transakcje na odroczonych terminach płatności

  • Monitorować stale kondycję finansową i moralność płatniczą Twoich kluczowych klientów

Dzięki rozwiązaniom Coface zarządzanie ryzykiem w Twojej firmie stanie się wysoce skuteczne. Nowoczesne platformy służące do oceny i zarządzania ryzykiem opierają się na pozyskiwanych przez nas potężnych, międzynarodowych i najświeższych bazach danych.
 
Dzięki danym finansowym, identyfikacyjnym, historii incydentów płatniczych, ocenie działalności podmiotu oraz wiedzy o ryzyku branżowym dostarczymy Ci kompletną i rzetelną analizę Twoich partnerów biznesowych abyś mógł bezpiecznie poszerzać współpracę z nimi.
 
Dostarczane przez nas opinie kredytowe, scoring, raporty handlowe czy też kompleksowa opinia o Twoim portfolio(portfolio insights)opierają się na szerokim spektrum danych, które są wnikliwie analizowane przez naszych ekspertów dzięki czemu otrzymujesz najwyższej jakości, przejrzyste informacje.
Coface oferuje

 

rozwiązania, dzięki którym masz stały dostęp do aktualnych danych oraz możliwość regularnego monitorowania swoich klientów. To sprawia, że w chwili kiedy pojawi się niepokojący sygnał o którymkolwiek z Twoich partnerów biznesowych my poinformujemy Cię o tym.

Góra
  • Polish
  • English