Nasza oferta

Dla kogo informacja gospodarcza

AŻ 87% ZLECEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ WYWIADOWNIE GOSPODARCZĄ WIĄŻE SIĘ Z ELIMINACJĄ RYZYKA

Każda sprzedaż z odroczonym terminem płatności niesie ze sobą ryzyko braku zapłaty. Dlatego każdy dostawca powinien maksymalnie ograniczać poziom tego ryzyka, kontrolując swoich kontrahentów.
 
Jak działa informacja gospodarcza (2)
Problemem staje się jednak dokonanie takiej oceny w portfelu kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset klientów. W szybkim pozyskiwaniu tego typu danych specjalizują się wywiadownie handlowe.
 

dLACZEGO WARTO WERYFIKOWAĆ KONTRAHENTA?

Weryfikacja kontrahenta potrzebna jest nie tylko przed nawiązaniem współpracy i zawarciem pierwszej transakcji handlowej. Kontrola portfela firm powinna być procesem ciągłym, ponieważ tylko stały monitoring pozwoli uchronić się przed nieuczciwymi kontrahentami i ograniczyć ryzyko utraty płatności.
Sprawdź czym jest informacja gospodarcza.

Coface posiada narzędzia, które pomagają:

  •  

    W POZYSKANIU WIEDZY O ZUPEŁNIE NOWYCH PARTNERACH HANDLOWYCH LUB PODMIOTACH Z KRÓTKĄ HISTORIĄ WSPÓŁPRACY

  •  

    W BIEŻĄCYM MONITOROWANIU KONDYCJI DOBRZE ZNANYCH DOSTAWCÓW, KTÓRZY ZYSKALI JUŻ ZAUFANIE PRZEDSIĘBIORCY

Informacje Coface pozwalają lepiej podejmować decyzje i szybciej reagować na zmiany

 

 

Zasięg informacji gospodarczej

Współpracujemy z bankami, firmami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi w zakresie analizy ryzyka i dostarczania dużej ilości negatywnych zdarzeń. Niemniej jednak naszym głównym celem jest dostarczanie pogłębionej wiedzy wszystkim podmiotom na rynku, które świadomie chcą chronić swój biznes i zysk od potencjalnej straty, związanej z opóźnieniem płatności lub niepowodzeniem transakcji.

 

Dużym korporacjom możemy zapewnić skrojone na miarę rozwiązania monitorowania ryzyka oraz szybki dostęp do negatywnych zdarzeń/wyników finansów/aktualnych informacji, aby mogły skupić się na właściwych perspektywach i rozwijać relacje biznesowe oparte na zaufaniu i faktach.

 

Małe i średnie przedsiębiorstwa zaopatrzymy w łatwe w użyciu rozwiązania i narzędzia służące do pozyskania pogłębionej wiedzy o sektorze i kontrahencie. Kluczowe decyzje mogą opierać się na informacjach zebranych przez naszych ekspertów. To zaoszczędzi ich czas i pieniądze.

Góra
  • Polish
  • English