Nasza oferta

Czym jest informacja handlowa?

Sprawdź kontrahenta za pomocą informacji handlowej

Informacja handlowa to kompletny zbiór danych o przedsiębiorstwie, niezbędnych do oceny wiarygodności i moralności płatniczej kontrahenta oraz określenia jego zdolności kredytowej.
 
kontenerowiec
Tworzymy raporty handlowe i rekomendacje dotyczące wiarygodności firm z całego świata

W dobie szybkich zmian, określenie zdolności kredytowej klientów jest kluczem do bezpiecznego rozwoju  biznesu

 

Dla firm prowadzących sprzedaż międzynarodową określenie wypłacalności kontrahenta jest zdecydowanie trudniejsze

 

Coface do oceny prawdopodobieństwa upadłości firmy oraz określania wysokości ryzyka współpracy używa potężnej bazy danych. Ocena naszej wywiadowni opiera się na analizie danych organizacyjno-prawnych badanego przedsiębiorstwa (w tym danych historycznych), informacjach finansowych oraz danych dotyczących wypłacalności i doświadczeń windykacyjnych. Dzięki fachowej weryfikacji i analizie jesteśmy pewni, że udostępniane przez nas informacje są w pełni wiarygodne i rzetelne.

 

W kontekście zarządzania ryzykiem opieramy się na rozbudowanej globalnej sieci informacji biznesowych, którą zasilają danymi nasi partnerzy w czasie rzeczywistym. Zebrane i przeanalizowane  dane są przedstawiane między innymi w postaci raportów handlowych, dzięki którym ocenisz ryzyko handlowe i podejmiesz bezpieczne decyzje zmierzające do rozwoju Twojej firmy.

Góra
  • Polish
  • English