Nasza oferta

Czym jest informacja gospodarcza

Sprawdź kontrahenta za pomocą informacji gospodarczej

Informacja gospodarcza to kompletny zbiór danych o przedsiębiorstwie, niezbędnych do oceny wiarygodności i moralności płatniczej kontrahenta oraz określenia jego zdolności kredytowej.

 
Fotolia_82052711_X
Tworzymy raporty handlowe i rekomendacje dotyczące wiarygodności firm z całego świata

W dobie szybkich zmian, określenie zdolności kredytowej klientów może być zdradliwe.

 

Dla firm prowadzących sprzedaż międzynarodową, odróżnienie dobrego klienta od potencjalnie niewypłacalnego jest jeszcze trudniejsze.

 

Coface używa wielu elementów danych do oceny prawdopodobieństwa upadłości firmy, określając wysokość ryzyka współpracy. Ocena naszej wywiadowni bazuje na profesjonalnej analizie danych organizacyjno-prawnych badanego przedsiębiorstwa (w tym danych historycznych), informacjach finansowych oraz danych negatywnych (dotyczących m.in. wypłacalności i doświadczeń windykacyjnych). Dzięki weryfikacji i analizie zebranych materiałów przez naszych analityków jesteśmy pewni, że udostępniane przez nas informacje są w pełni wiarygodne i rzetelne.

 

W kontekście zarządzania ryzykiem opieramy się na potężnej globalnej sieci gromadzenia i analizy informacji biznesowych, wzbogaconej przez sieć partnerów Coface, którzy zasilają nasze bazy danych w czasie rzeczywistym. Zebrane i przeanalizowane informacje są przedstawiane między innymi w postaci raportów handlowych. Dzięki naszym usługom oceny ryzyka kredytowego można optymalnie zarządzać swoimi działaniami na rzecz rozwoju sprzedaży.

Góra
  • Polish
  • English