Nasza oferta

Dlaczego faktoring w Coface

Dzięki integracji produktowej masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia i finansowania należności od jednego dostawcy

Daje to szerokie korzyści, ponieważ umożliwia kompleksowe dopasowanie oferty do Twoich wymagań, charakteru działalności i specyfiki branżowej oraz pozwala na uproszczoną procedurę wnioskowania o limity kredytowe.
 
Dlaczego faktoring w Coface
 

Zalety faktoringu w coface

Korzystając z bazy danych wywiadowni Coface oraz doświadczeń firmy w zakresie ubezpieczeń i windykacji jesteśmy w stanie w sposób rzetelny i szybki zweryfikować Twoich kontrahentów. Dzięki zastosowaniu faktoringu znacząco wzrasta również poziom terminowości odbiorców. Jest to dowód na dyscyplinującą zaletę faktoringu. Faktoring pełny gwarantuje również ochronę przed bankructwem lub przewlekłą zwłoką w płatnościach ze strony dłużnika.

międzynarodowy zasięg Coface

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu, w Coface posiadamy dostęp do szerokiej wiedzy i doświadczeń, wykorzystujemy je do wdrażania najlepszych rozwiązań a jednocześnie daje nam to możliwość realizacji usługi faktoringu eksportowego bez zewnętrznych pośredników. Transakcje są realizowane szybciej i generują znacznie mniejsze koszty. Dodatkowo jako faktor przejmujemy na siebie obowiązki związane z zarządzaniem należnościami. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu, który możesz przeznaczyć na rozwój i prowadzenie przedsiębiorstwa a jednoczenie jesteś w stanie ograniczyć nakłady przeznaczone na obsługę należności.
Narzędzia on-line

 

 

 

Dużą zaletą faktoringu w Coface jest to że klienci mogą zarządzać usługą on-line, nie wymagamy papierowych dokumentów a wszelkie faktury mogą być wysyłane droga elektroniczną  już od początku współpracy. Pozwala to na szybsze dostarczenie informacji o zawartych transakcjach co w efekcie owocuje szybszą wypłata zaliczki.

Góra
  • Polish
  • English