pol-PL
26.11.2020
Aktualności korporacyjne

Zobacz ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

baner_TOP-500_600x100px

 

 

 

 

 

 

O RANKINGU

Coface - międzynarodowy ubezpieczyciel należności i najsilniejsza w regionie CEE grupa wywiadowni gospodarczych - przygotował XV ranking największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE 2020.  W tym roku zestawienie po raz kolejny powstało wspólnie z dziennikiem „Rzeczpospolita”, który opublikował ranking 26 listopada 2020 r. na swoich łamach oraz na portalu https://www.rp.pl/TOP500CEE
Ranking TOP 500 CEE zyskał markę i uznanie biznesu i mediów, które chętnie prezentują to zestawienie. Także firmy znajdujące się na liście rankingowej doceniają wagę tego wyróżnienia, informując o tym środowisko biznesowe.
 
W rankingu prezentujemy 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Regionu, które zanotowały największe obroty w 2019 roku w ujęciu bezwzględnym. W przypadku grup kapitałowych w rankingu przedstawiamy dane skonsolidowane spółek z grupy, co umożliwia pokazanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów regionu. W opracowaniu analizujemy także strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję rynków na których działają.

Przejdź do rankingu

Góra
  • Polish
  • English